راه اول: می‌توانید در بخش فرم‌ها یا در بخش شتابدهی در قسمت فرم وارد شوید. اطلاعاتی که در فرم از شما خواسته شده را پر کنید. در بخش ارائه‌ی آسانسوری یک توضیح خیلی کوتاه از کاری که می‌کنید بنویسد و در بخش پیچ دک فایل ارائه‌ی خود را آپلود کنید.

راه دوم: به آدرس ایمیل info@polytechacc.com یک ایمیل با موضوع شتابدهی بفرستید. در متن ایمیل اطلاعات شخصی و شماره تلفن همراهتان را بنویسید و فایل پیچ دک را ضمیمه‌ی ایمیل کنید.

در مرحله‌ی غربالگری همه‌ی طرح‌ها بطور کامل مطالعه خواهد شد. در صورت پذیرش در مرحله‌ی غربالگری از طریق ایمیل یا از طریق تماس تلفنی با شما ارتباط برقرار خواهد شد و برای یک جلسه‌ی ارائه‌ی حضوری با شما قرار گذاشته می‌شود.

ارائه‌ی آسانسوری باید بسیار کوتاه و واضح باشد. اگر برای شما ممکن نیست که در کاراکترهای تعریف شده کارتان را توضیح دهید. کسب‌وکارتان را به چند بخش تقسیم کنید و مهم‌ترین بخش را بنویسید.

پیچ دک روشی استاندارد برای ارائه‌ی یک استارت‌‌آپ است. این فرم از ارائه ویژگی‌ها و الزامات مشخصی دارد. فایل باید شامل اسلاید باشد و بهتر است بیشتر از ۱۹ اسلاید برای یک ارائه در نظر نگیرید. برای اینکه یک پیچ دک مناسب بسازید می‌توانید به بلاگ پیچ دک در بخش وبلاگ مراجعه کنید.

این زمان کاملا بستگی به میزان درخواست استارت‌‌آپ‌ها دارد یعنی اگر تعداد استارت‌‌آپ‌ها زیاد باشد زمان بیشتری طول خواهد کشید تا استارت‌آپ شما به مرحله غربالگری برسد.

در صورت پذیرش در مرحله‌ی غربالگری با شما از طریق ایمیل یا از طریق شماره‌ی تلفن همراهتان تماس خواهند گرفت و وقت مصاحبه و ارائه حضوری با شما هماهنگ می‌کنند.

در صورت پذیرش استارت‌‌آپ شما در این مرحله با شما تماس می‌گیرند و زمان شروع دوره را به شما اعلام خواهند کرد.

دوره‌ی شتابدهی یک دوره‌ی کاملا حضوری است. ما در پلی‌تک تمام سعی خود را بر این داشتیم تا محیطی مطمئن و کم‌خطر در شرایط فعلی همه‌گیری کرونا تدارک ببینیم.

لازم به ذکر است در صورتی که در استان سمنان هستید و موقعیت حضور در شتابدهنده در شاهرود را دارید می‌توانید در این شهر هم از دوره‌ی شتابدهی پلی‌تک استفاده کنید.

این روزها به دلیل همه‌گیری کرونا از ورود بی‌هماهنگی و شلوغ کردن فضای داخلی به شدت اجتناب می‌کنیم.

در بخش فرم‌ها در قسمت درخواست همکاری اطلاعات مورد نیاز را پر نمایید. طبق روال همکاری در تمام سیستم‌ها با شما تماس خواهند گرفت.

در بخش فرم‌ها در قسمت درخواست همکاری اطلاعات مورد نیاز را پر نمایید. طبق روال همکاری در تمام سیستم‌ها با شما تماس خواهند گرفت.

اسکرول به بالا